FB
+48 782 222 420 Kontakt
Czas i koszty dostawy

 Koszty dostawy

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 3 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach.
  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost , bądź za pośrednictwem firmy InPost obsługującej Paczkomaty. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin wyłącznie w dni robocze.
  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
  5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej InPost, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

 

Tabela opłat za dostawę
          dostawa koszt dostawy brutto
dostawa gratis 
 InPost kurier ekonomiczny 13,21 zł powyżej 100 zł 
 doręczenie do paczkomatu 10,03 zł powyżej 100 zł 
 pobranie przez kuriera 2,45 zł  
 pobranie w paczkomacie 2,45 zł  
                                                              serwis SMS -  0,29 zł +VAT

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl