FB
+48 782 222 420 Kontakt
Dr Lucy wyborem klientów! Jesteśmy Top For Dog

Ranking najpopularniejszych artykułów dla psów tworzą ich miłośnicy, ich wybory weryfikuje kapituła konkursowa, w której skład wchodzą osoby zawodowo zajmujące się pracą z czterołapymi przyjaciółmi ludzi i pasjonaci psów.

W skład kapituły wchodzą: Nina Gowin - pomysłodawczyni konkursu, wydawca "Dog&Sport" oraz: aktorka Agnieszka Włodarczyk, zdobywczyni tytułu Osobowość Roku TFD 2014; Alicja Kulbicka - wydawca miesięcznika "Rynek Zoologiczny", Edyta Winiarska - kierownik zespołu ds. organizacji targów,
Kierownik targów PET FAIR w Łodzi; Urszula Charytonik, sędzia kynologiczny, Karolina Hołda - dietetyk zwierzęcy; Piotr Awencki - szkoleniowiec psów, trener Rally-O Team, instruktor fitness dog, rehabilitant i fizjoterapeuta zwierząt domowych; Dariusz Radomski - propagator sportów kynologicznych, instruktor i organizator DCDC.

Od prawej Dr Lucy Team w towarzystwie przedstawicieli innych wyróżnionych marek w kategorii kosmetyków dla psów

Doceniona przez użytkowników i kapitułę linia kosmetyków, to preparaty przeznaczone do pielęgnacji psów o sierści krótkiej i półdługiej. W jej skład wchodzą szampony i odżywki, dzięki którym psy zachowają dobrą kondycję skóry i okrywy w codziennym życiu, jak też doskonale sprawdzą się w czasie przygotowań do wystaw.

Kosmetyki nie tylko pielęgnują, ale też uwydatniają cechy ras, dla których są przeznaczone. Uwydatniają muskulaturę, nabłyszczają sierść.

Top For Dog, to nie tylko kosmetyki. Internauci (głosowanie odbywało się za pośrednictwem internetu) wybierali również najlepsze ich zdaniem karmy, zabawki, a nawet leki OTC (bez recept) dla swoich pupili.

Wyróżniane co roku są zarówno produkty, jak ich producenci, jako tacy. Organizatorzy doceniają też inicjatywy społeczne przyznając statuetkę dla organizacji pozarządowych. W tym roku zwycięzcą w tej kategorii została Fundacja Barfne Korepetycje.

Osobna kategorią są sportowiec roku, sklep (stacjonarny i on line) czy klinika weterynaryjna.

Wszystkim, którzy oddali swój głos w plebiscycie na produkty Dr Lucy Beauty&Care - Dziękujemy i zapraszamy do korzystania z naszych preparatów.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl