FB
+48 782 222 420 Kontakt
Nasza marka pomaga psom

Każde zakupy naszych kosmetyków, to jednocześnie datek przekazany na pomoc dla psów w potrzebie. Działalnością charytatywną Dr Lucy zajmuje się od 2007 roku, za pośrednictwem powołanej do życia Fundacji Dr Lucy


 

 

Nieprzerwanie, od 2008 roku fundacja powołana przez założycielkę firmy Acrylmed, posiada też status organizacji pożytku publicznego. Od tego czasu udało się jej podnieść z ruin Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju, w którym pomoc znalazły tysiące psów i kotów. Dziś, to doskonale funkcjonujący obiekt składający się, oprócz samego schroniska z:

  • profesjonalnego gabinetu weterynaryjnego,
  • spa dla psa,
  • budynku szkoleniowego,
  • basenu dla psów.

Poza Schroniskiem w Gaju, powstała przy firmie fundacja, zajmuje się pomocą skrzywdzonym przez ludzi owczarkom szkockim collie, ukochanym czworonogom, założycielki i Fundatorki - Ludwiki Własińskiej.

Od 2017 roku Fundacja Dr Lucy rusza z kolejnym, nowym projektem, za pośrednictwem którego chce zmienić mentalność właścicieli psów wiejskich. W wybranych lokalizacjach będzie stawiać budy z kojcami, aby stały się one wzorem do naśladowania i promocją dobrych praktyk, wszędzie tam, gdzie psy są źle traktowane.

Na ten cel organizowana jest zbiórka środków, za które staną pierwsze budy. Projekt wspieracie kupując kosmetyki z logo Dr Lucy. Czy to dowolny:

Wasze zakupy wspierają któreś z zadań, którym poświęciła się Fundacja. Jeśli cele, którymi kieruje się Dr Lucy w swojej działalności charytatywnej są Wam bliskie, możecie wesprzeć jej działalność przy wypełnianiu zeznania podatkowego (PIT), wpisując w rubryce 1 procent, numer KRS: 0000289538 i zaznaczając wybrany cel: "Dla collie", "Psu na budę", "Schronisko w Gaju" lub "Na cele statutowe Fundacji". 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl