FB
+48 782 222 420 Kontakt
Nie boimy się poddawać próbom

Groomerka prezentowała umiejętności na trzech psach: yorkach i maltańczyku. Zanim przystąpiła do właściwego strzyżenia, wykąpała swoich modeli. Korzystała z polskiego szamponu Dr Lucy Beauty & Care, jej wybór padł na preparat Soft z linii zielonej tej marki. Dopiero po tym zabiegu, zadowolona z osiągniętego efektu groomerka, przystąpiła do warsztatowego pokazu.


 

 Nie ma w tym nic zaskakującego, bo Olga Dimitrieva, otrzymała do swojej dyspozycji kosmetyki dedykowane dla psów o sierści lejącej, jedwabistej. Ich stosowanie chwalą sobie między innymi właściciele psów ras: yorkshire terrier, bichony, shitz-tzu, lhasa apso, chart afgański, cocker spaniel, seter, jamnik długowłosy czy chin japoński.

Pokaz niesamowicie precyzyjnego strzyżenia w wykonaniu Olgi Dmitrievej miały okazję śledzić wybrane groomerki z Polski. Okazję do tego dało Centrum Groomingu, organizując kolejne szkolenie z uznaną specjalistką. Spotkanie odbyło się w hotelu Jan Sander w Rąbieniu pod Łodzią. Rosyjska specjalistka, którą zaproszono tym razem, znana jest z tego, że do strzyżenia psów nie używa nożyczek.

Perfekcyjnie modeluje powierzone jej zwierzaki korzystając wyłącznie z maszynki z nakładkami oraz grzebieni. Groomerka, o czym przekonali się uczestnicy spotkania, jest osobą niesłychanie ciepłą. Ta kontaktowość profesjonalistki, która skończyła z wyróżnieniem weterynarię, a prywatnie hoduje sznaucery olbrzymy, dała jej łatwość przekazywania wiedzy.

Rodzime groomerki miały też możliwość przyjrzenia się Olgi Dmitrievej przy pracy. Jeśli chcecie sprawdzić, jak zachowuje się włos Waszych podopiecznych po użyciu naturalnych kosmetyków Dr Lucy, zapraszamy na strony naszego sklepu: DO KOŃCA GRUDNIA 25 % [Kliknij TUTAJ] obniżka cen na produkty, które pomogły Oldze Dmitrievej w czasie pokazu!

Zdjęcie: Centrum Groomingu

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl