FB
+48 782 222 420 Kontakt
Filozofia marki

Lenny, Sisi, Jazz, Candy

– gromadka owczarków szkockich – to prawdziwi autorzy naszych kosmetyków.  To ich oczekiwania, potrzeby, wymagania i życzenia zamieniliśmy w gotowe produkty.  Połączyliśmy specyficzne wymogi wystaw, w których liczy się  przede wszystkim efekt wizualny użytych kosmetyków z wymogami kochających opiekunów – potrzebą  zapewnienia bezpieczeństwa, zdrowia, komfortu oraz zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdego psa.

Sukcesy na ringu, zdrowy wygląd naszych collie oraz coraz szersza grupa wystawców podpytujących o tajemnicę sukcesu naszych psów – skłoniły nas do podjęcia próby wejścia na rynek kosmetyków dla zwierząt z ofertą rozszerzoną o produkty dla różnych typów  i kolorów  włosa, wymogów skóry, wieku. Kosmetyki Dr Lucy są obecne na rynku od 2006 r. W chwili obecnej trafiają przede wszystkim do salonów i hodowli – oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych, skuteczne i bezpieczne cieszą się znakomitą opinią naszych Klientów.

Od samego początku nad wysoką jakością naszych kosmetyków czuwa Lenny, który użyczył im swego wizerunku –  wiedząc, że użycza  go produktom wyjątkowym jak on sam.

Chociaż nasze kosmetyki powstały dla najdroższych sercu domowych pupilów, nie zapomnieliśmy o tych, którym zabrakło ludzkiej miłości, troski i ciepłego domu.  Dlatego sprzedażą kosmetyków dla tych kochanych pomagamy tym, które miały w życiu mniej szczęscia.

Zysk ze sprzedaży kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care wspiera Fundację Dr Lucy, a dzięki Fundacji trafia do łap najbardziej potrzebujących psów. Każdy kupiony kosmetyk to konkretna pomoc dla porzuconych owczarków szkockich collie.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl