FB
+48 782 222 420 Kontakt
Z Dr Lucy na Mistrzostwa Świata

Impreza odbędzie się na Farmie Puriny pod Manchesterem. To miejsce w stanie Missouri, które producent znanej karmy zamienił w prawdziwy stadion olimpijski dla zwierząt.

Psi zawodnicy i ich opiekunowie mają do dyspozycji stadion, basem ze skocznią dla psów, a w przypadku niepogody, mogą konkurować ze sobą pod wybudowaną do tego celu halą.

Wszystko wyposażone w urządzenia, na których psy i ich właściciele mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami. Mistrzostwa latających psów, to nie tylko same zawody, ale również cykl i seminariów, na których miłośnicy poznają tajniki przygotowania psów do startów na podobnych zawodach.

Wśród prelegentów jest również ambasadorka marki Kosmetyki Dr Lucy Beauty&Care - Joanna Korbal. Reklamowana przez organizatorów mistrzostw polska mistrzyni opowie o swojej przygodzie z latającymi psami.

Joannę Korbal jej pasja zaprowadziła na najwyższe miejsca podium w kraju. W USA Polka powalczy o tytuły najlepszych zawodników świata. Reklamowana przez organizatorów Polka będzie miała okazję udowodnić swoją klasę podczas prestiżowych zawodów, w których oceniana będzie sprawność psów w kilku dyscyplinach. Dominującą konkurencją będzie jednak frisbee, w której Asia Korbal nie ma sobie równych.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl