FB
+48 782 222 420 Kontakt
Latające psy w fabryce kosmetyków

Spotkanie było okazją do poznania specyfiki pracy z psami, które są bezwzględnie posłuszne utytułowanej zawodniczce. Opowiedziała też o pracy ze zwierzętami i startach w zawodach "latających psów". Tę widowiskową dyscyplinę sportu można podziwiać kilka raz w roku w Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie i Warszawie. Zawody odbywają się w wybranych parkach tych miast.

Joanna Korbal w czasie pokazu w firmie Acrylmed

Sezon startów zawodniczki, to nawet kilkanaście wyjazdów rocznie do różnych miast w Polsce i za granicą. Przygoda Mistrzyni Europy ze startami w wymagającej dyscyplinie, jaką jest dog frizbee zaczęła się od prac z przygarniętym ze schroniska pieskiem Lakim.

Dziś Joanna Korbal nie tylko startuje w zawodach, stając na podiach imprez krajowych i międzynarodowych, ale również szkoli psy i uczy ludzi współpracy z nimi podczas licznych seminariów i kursów. Dzieli się na nich swoją wiedzą i doświadczeniem na temat pracy z psami. Osoby uprawiające psie sporty, łączą z ich pupilami nie tylko sportowe emocje, ale również wiedza, jak właściwie dbać o psy, aby w czasie konkursów prezentowały się doskonale.

Joanna Korbal i Lori

Zawodniczka jest na etapie planowania startów w przyszłym roku. W sezonie 2017 Joanna Korbal będzie walczyć o utrzymanie tytułu Mistrzyni Europy oraz realizację swoich ambitnych planów, takich, jak start na Mistrzostwach Świata w USA, na które nie udało się jej dotrzeć w kończącym się roku.

W przyszłym sezonie Joanna Korbal będzie walczyć o trofea między innymi z czteroletnią suczką Lori. Starty w nadchodzącym roku może zaś zakończyć utytułowany pies - Laki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl