FB
+48 782 222 420 Kontakt
Puchar Polski sponsorowany przez Dr Lucy

Marka kosmetyków Dr Lucy została sponsorem imprez z cyklu Pucharu Polski w Dogtrekkingu. To kolejny ukłon firmy Acrylmed w kierunku wspierania aktywnego wypoczynku z psami.

Od ubiegłego roku wśród ambasadorek marki jest już Joanna Korbal, utytułowana zawodniczka, między innymi dog frizbee. W zeszłym roku reprezentowała Polskę między innymi na Mistrzostwach Świata w Stanach Zjednoczonych.

Wsparcie Pucharu Polski, to kolejny krok w kierunku otwarcia się marki na właścicieli psów aktywnych. Dogtrekking, to dyscyplina sportu polegająca na marszo-biegu na orientację z psem lub z psami.

Imprezy z cyklu Pucharu Polski potrwają od kwietnia do października i będą rozgrywane na południu Polski, głównie w górach. Imprezy będzie można oglądać między innymi w Lublińcu, Złotym Stoku, Wiśle czy Sanoku.

Puchar Polski jest imprezą cykliczną realizowana od 2010 roku, startują w nim najlepsi zawodnicy oraz amatorzy. Jest rozgrywany na trzech dystansach: mini (10 km), mid (20 km) i long (40 km) w kategoriach kobiety, mężczyźni oraz rodzinnej.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl