FB
+48 782 222 420 Kontakt
Nowa odsłona Dr Lucy Beauty&Care

Studio graficzne, któremu powierzono to odpowiedzialne zadanie postawiło na podkreślenie kategorii preminum, w której plasują się te popularne wśród groomerów kosmetyki. Etykiety mają ograniczona ilość kolorów, emanują świeżością i dużą ilością światła, są też drukowane w innej technologii, co pozwoli na doskonałą ekspozycję całej linii na sklepowych półkach.

 

W ślad za zmianami wizualnymi poszły zmiany w formułach niektórych kosmetyków. Ulepszono między innymi preparat odżywczy – Vital. Zmiany, to odpowiedź na sygnały od użytkowników, którym przysłuchiwali się handlowcy i twórcy kosmetyków w firmie Acrylmed, produkującej te kosmetyki. Stąd, między innymi, zwiększona wydajność produktów, które w odświeżonej linii będzie można stosować w rozcieńczeniu nawet 1:14. Ta wysoka wydajność powinna zostać doceniona szczególnie przez groomerów.

Dodatkowo seria przeszła testy dermatologiczne, potwierdzające wewnętrzne badania, co do bezpieczeństwa użytkowania całej linii, nawet w warunkach długotrwałego kontaktu z preparatami, jak to jest w przypadku pracy z nimi przez osoby zawodowo zajmujące się pielęgnacją psów.

Linia Dr Lucy Beauty&Care, to ponad 20 preparatów, dedykowanych konkretnym rodzajom sierści, pielęgnujących ją lub służących wydobyciu naturalnych cech konkretnych ras. Sprawdzają się zarówno w codziennej pielęgnacji psów, jak w czasie przygotowań psów do wystaw. Komplementarną ofertę firmy Acrylmed uzupełniają je środki do pielęgnacji łap czy uszu.

Równocześnie z pojawieniem się na rynku odświeżonej linii kosmetyków na rynku pojawi się zapowiadana już linia środków casual. To dziewięć wybranych szamponów i odżywek, przygotowanych z myślą o codziennej pielęgnacji psów przez amatorów. Linia będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie oferty sklepowej o preparaty jakości znanej z linii Dr lucy Beauty&Care w niższych cenach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl