FB
+48 782 222 420 Kontakt
Dr Lucy na spacerach

Od ubiegłego roku wśród ambasadorek marki jest już Joanna Korbal, utytułowana zawodniczka, między innymi dog frizbee. W zeszłym roku reprezentowała Polskę między innymi na Mistrzostwach Świata w Stanach Zjednoczonych. Podczas inauguracyjnego dogtrekkingu w Lublińcu (województwo śląskie), jego uczestnicy mieli możliwość zobaczyć próbkę umiejętności mistrzyni, która zjawiła się tam na zaproszenie marki Dr Lucy Beauty&Care.

Wsparcie Pucharu Polski, to kolejny krok w kierunku otwarcia się marki na właścicieli psów aktywnych. Dogtrekking, to dyscyplina sportu polegająca na marszo-biegu na orientację z psem lub z psami. W Lublińcu na starcie stanęło około 250 osób i mniej więcej tyle samo psów. Pokonali trasy 15, 25 i 43 kilometry.

Imprezy z cyklu Pucharu Polski potrwają od kwietnia do października i będą rozgrywane na południu Polski, głównie w górach. Imprezy będzie można oglądać między innymi w Lublińcu, Złotym Stoku, Wiśle czy Sanoku.

Puchar Polski jest imprezą cykliczną realizowana od 2010 roku, startują w nim najlepsi zawodnicy oraz amatorzy. Jest rozgrywany na trzech dystansach: mini (10 km), mid (20 km) i long (40 km) w kategoriach kobiety, mężczyźni oraz rodzinnej. Kolejne wydarzenie, na którym będzie gościć Dr Lucy Beauty&Care już w maju w Sanoku.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl