FB
+48 782 222 420 Kontakt
Zmieniamy się dla Waszych pupili

Zmiany wiążą się między innymi z recepturami naszych kosmetyków, których składy pozwolą teraz na wielokrotne rozcieńczenia szamponów. Składniki przeszły też testy dermatologiczne dowodzące braku negatywnego wpływu kosmetyków na skórę i sierść psów, ale również użytkowników.

Premiera wszystkich produktów z odnowionymi składami będzie miała miejsce 1 czerwca. Nowe kosmetyki pojawią się w nowej szacie graficznej, która podkreśli wyjątkowy charakter kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care.

Pojawienie się odnowionej linii zbiegnie się w czasie z nieznaczną podwyżką cen. Wiąże się to z podwyżkami cen wysokiej składników, które stanowią o jakości naszych kosmetyków oraz ogólnych kosztów produkcji. Dotychczas, czyli od czasu pojawienia się kosmetyków Dr Lucy na rynku, staraliśmy się zachować równowagę między doskonałą jakością, a cenami naszych preparatów, co w praktyce oznaczało utrzymywanie ich na niezmienionym poziomie.

Przypominamy, że gwarancją otrzymania niższych cen jest rejestracja przy zakupach w naszym sklepie, która wiąże się z dodatkowymi benefitami w ramach naszego programu rabatowego.

Utrzymane zostaną również korzystne ceny zestawów kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care, które nasi Klienci zawsze wysoko cenili sobie zestawów kosmetyków, które można było nabywać po atrakcyjnych cenach. Te oferty także znajdziecie na naszych stronach zakupowych z odświeżonymi kosmetykami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl