FB
+48 782 222 420 Kontakt
Casual jest Top For Dog

Debiutująca w tym roku na rynku linia kosmetyków dla psów Casual B&C, znanej marki dla groomerów Dr Lucy Beauty&Care, zdobyła uznanie jurorów oraz głosujących w plebiscycie Top For Dog 2018.

To pierwszy i najważniejszy w Polsce ranking produktów dla psów. Internauci – użytkownicy produktów dla psów oraz jurorzy, którymi są praktycy zajmujący się opieką, szkoleniem czy pielęgnacją psów oraz blogerzy, oceniają kilkadziesiąt zgłoszonych produktów dla psów. Zgłoszenia oceniane są w kilkunastu kategoriach, od karm dla psów, przez preparaty weterynaryjne, zabawki i akcesoria po kosmetyki do pielęgnacji stylizacji psów.

Właśnie w tej ostatniej kategorii uznanie użytkowników i sędziów prestiżowego konkursu uznanie zdobyła linia sześciu produktów Dr Lucy Caual B&C. Szampony i odżywki dla psów dorosłych oraz szczeniąt, powstały w laboratoriach firmy Acrylmed, właściciela marki, z myślą o codziennej, samodzielnej pielęgnacji psów przez ich właścicieli.

Gala wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się 21 listopada w Warszawie w imieniu firmy Acrylmed nagrodę odebrali Paweł Kędzierski i Magda Stępień

Kosmetyki, wzorem bestsellerowych produktów linii Beauty@Care, dedykowanej przede wszystkim osobom profesjonalnie zajmującym się pielęgnacją psów, zostały przygotowane dla konkretnych ras i rodzajów włosów psów.

Tę różnorodność i łatwość użycia przy jednoczesnym osiągnięciu obiecywanych przez producenta efektów dla sierści psów doceniły osoby oceniające linię. Kosmetyki Dr Lucy Casual B&C nagrodzono tytułem Top For Dog 2018.

To nie pierwszy sukces marki Dr Lucy w tym prestiżowym konkursie. W 2017 roku wyróżnienie zdobyła linia fioletowa kosmetyków dla groomerów. To preparaty dedykowane psom krótkowłosym. Jej zadaniem oprócz pielęgnacji i mycia jest uwydatnienie naturalnego piękna psów krótkowłosych. Te zalety docenili już groomerzy i osoby wystawiające psy w konkursach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl