FB
+48 782 222 420 Kontakt
Fachowcy cenią sobie kosmetyki Dr Lucy!

Wyróżnionym produktem jest szampon dla psów Easy Brush, z jednej strony uznanie w oczach fachowców, na co dzień pracujących z psami na różnych produktach bardzo cieszy, z drugiej, nie można powiedzieć, aby nagrodzenie, właśnie tego preparatu dla psów, było zaskoczeniem.

 


kosmetyki-dla-psów-dr-lucy-beauty-and-care

Easy Brush, to jeden z najczęściej wybieranych przez naszych klientów szampon dla psa. Kosmetyk z linii Zielonej Dr Lucy Beauty&Care wzbogacony witaminami  oraz wyciągiem z olejku jojoba, którego właściwości pielęgnacyjne mają zbawienny wpływ na skórę oraz sierść/włos psa.

Dlatego dedykowany jest w szczególności rasom psów, które wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, o sierści długiej, lejącej, której utrzymanie we właściwej kondycji może sprawić problem.

Dzięki jego udoskonalanej w laboratoriach firmy Acrylmed formule, gwarantuje on zdrowy i silny włos u każdego psa.

To jedno z dwóch wyróżnień, z którego przedstawiciele firmy wrócili z VIII Master Grooming Show. Drugie, cieszy nie mniej niż docenienie jakości naturalnych kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care.

To wyróżnienie, którym fachowcy poświęcający życie zawodowe dbaniu o psy, docenili misję Fundacji Dr Lucy. Założona przez śp. Dr Ludwikę Własińską dokładnie 10 lat temu organizacja, przez szereg lat podnosiła z ruiny, a następnie prowadziła Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju k. Śremu (Wielkopolska).


 

Firma Acrylmed wspiera działalność FUndacji Dr Lucy, działającej  na rzecz poprawy losu skrzywdzonych przez ludzi psów.

Fundacja działa na terenie całej Polski, jest Organizacją Pożytku Publicznego, swoją działalność realizuje dzięki hojności ludzi dobrej woli, przekazujących 1 procent podatku, na jej statutowe cele, ale także dzięki sprzedaży kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care. Część dochodu z ich sprzedaży zasila bowiem konto Fundacji.

Ta "uboczna" działalność firmy Acrylmed została zauważona przez środowisko i wyróżniona przez Polskie Stowarzyszenie Groomerów.

 

 

Pliki (1)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl