FB
+48 782 222 420 Kontakt
Zaproszenie na spotkanie z groomerem z Japonii

Urodzony w 1965 roku Masahiko Fukamachi, pytany przy różnych okazjach o swoją pasję, zawsze przytacza historię swojego wychowania w domu pełnym psów i zamiłowania do nich. Jego ojciec był sędzią wystawowym wszystkich ras, matka - groomerką.

Pierwsze własne doświadczenia zbierał z seterem angielskim, maltańczykiem i - jak mogło być inaczej w przypadku Japończyka - z akitą inu. Później zaczął przygodę z wystawami, wtedy narodziła się jego fascynacja pudlami. Te znane od kilkuset lat psy myśliwskie, od dawna nie pełnią już swojej roli (aportery), stanowiąc ozdobę salonów i nie lada wyzwanie dla groomerów.

Masahiko Fukamachi, wyspecjalizował się w groomingu tych pięknych psów. Hodował różne odmiany pudli i jest uznawany za światowej sławy specjalistę od tych zwierząt. Jest międzynarodowym sędzią z ogromnym doświadczeniem, w swojej szkole kształci kolejne pokolenia groomerów.

W Polsce mistrz sędziuje podczas wystaw rasy japońskie, na seminarium Grommershopu i Dr Lucy Beauty&Care, podzieli się swoją wiedzą na temat przygotowania do wystaw Pudla dużego (Puppy clip) oraz Maltańczyka – (Pet grooming).

Seminarium organizowane przez Groomershop i Kosmetyki Dr Lucy Beauty&Care

PLAN SEMINARIUM:

10:00 Powiatnie uczestników, Pudel duży – Puppy clip
13:00 Przerwa kawowa

14:00 Maltańczyk – Pet Grooming
17:30 Zakończenie i czas na wymianę spostrzeżeń przy kawie

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl