FB
Free Shipping Darmowa dostawa InPost od 100 zł
+48 697 085 541 Kontakt
Wersje językowe
Czas i koszty dostawy

 Koszty dostawy

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 3 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach.
  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost , bądź za pośrednictwem firmy InPost obsługującej Paczkomaty. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin wyłącznie w dni robocze.
  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli , jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
  5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej InPost, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

 

Tabela opłat za dostawę
 dostawa koszt dostawy netto
dostawa gratis 
 Kurier InPost 11,50 zł powyżej 100 zł 
 Paczkomaty InPost 7,70 zł powyżej 100 zł 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl